חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

'אחינו' משדרג את מערך הייעוץ הטלפוני

מוקד הישיבה של אחינו יספק מענה לכל שאלה או התלבטות בנושא הכוונה ורישום לישיבות

במוקד יינתן יעוץ של מומחים בתחום השיבוץ בישיבות ובהכוונת בחורים לישיבות המתאימות עבורם *באמצעות המוקד נוצר קשר בין הפונים לפעיל 'אחינו' באזור מגוריהם המלווה אותם בצעדיהם ומסייע להם להיחלץ מהלבטים בהם הם שרויים * הוקמו מחלקות ייחודיות ונפרדות לקירוב קרובים  ולצעירים מתחזקים

 

'אחינו' משדרג את מערך הייעוץ הטלפוני, כאשר בימים אלו מתחיל לפעול מוקד הישיבה המהווה מרכז טלפוני בו מקבלים הפונים מענה על כל שאלה הנוגעת לרישום והכוונה לישיבות ולפתרון מצוקותיהם של צעירים.

'מוקד הישיבה' – באתגר שאותו נטל על עצמו 'אחינו' יהיה המרכז שאליו יגיעו פניותיהם של הורים ובחורים הזקוקים לייעוץ של מומחים בנוגע להשתלבות בישיבות, קשיים, מצוקות חברתיות וכו'. לשאלות במוקד יענו אישי חינוך המתמחים בנושאים אלו תוך הכוונת השואלים לפעילי השטח של 'אחינו' המלווים את הפונים בצעדיהם הבאים בישיבה אליה הם שובצו או שבה הם לומדים.

'מוקד הישיבה' הינו שדרוג של מערך פעילות 'אחינו' הפרוס בכל הארץ ומתבצע באמצעות מאות פעילים המתמחים בנושא ישיבות, התאמתם לבחורים וטיפול בקשיים הנובעים משילוב לא מוצלח של בחור בישיבה. במוקד מרוכזת הפעילות הענפה של 'אחינו' כך שהיא הופכת לנגישה יותר עבור אלו המעוניינים להסתייע בניסיון הרב שנצבר אצל פעילי 'אחינו' במהלך למעלה מתריסר שנות פעילות. באמצעות המוקד ניתן לפנות כאמור לאישי החינוך המקשרים  בין היתר את הפונים היישר אל הפעיל המקומי באזור מגוריהם אשר מעניק להם גם התייחסות וטיפול אישי.

הפעילות במוקד תחולק לשתי מחלקות נפרדות כשבכל אחת מהן יענו המומחים לפונים בתחום בו עוסקת המחלקה ויכוונו לפעילים המקומיים שיעניקו ליווי למתייעצים. מחלקה אחת תעניק ייעוץ והכוונה לציבור החרדי, להורים ולבחורים הזקוקים לייעוץ בנוגע לשיבוצם בישיבות המתאימות להם ובנוגע לקשיים הנוגעים לנושא זה. המחלקה האחרת תעניק ייעוץ לבחורים מתחזקים המעוניינים להשתלב או שהשתלבו כבר בישיבות לצעירים מתחזקים.

פעילי 'אחינו' צברו במהלך השנים ניסיון רב בשיבוצם של בחורים במקומות המתאימים עבורם הן בישיבות קטנות וגדולות המיועדות לבני הציבור החרדי והן בישיבות המיועדות לצעירים מתחזקים. ניסיון זה הינו אוצר בלום של ידע יקר בנושא חשוב זה, אשר יוענק לכל הציבור במסגרת 'מוקד הישיבה'.
מס' הטלפון של המוקד החדש 02-5609020

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד