חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סיכום פעילות השבוע האחרון של בין הזמנים

מאות פניות של הורים ותלמידים טופלו באמצעות מוקד הישיבה של 'אחינו'
מאות פניות של הורים ותלמידים טופלו באמצעות מוקד הישיבה של 'אחינו'

 

מאות פניות של הורים ותלמידים, טופלו בהצלחה ע"י צוות מוקד הישיבה שהורחב משמעותית לקראת השבוע האחרון של בין הזמנים של חודש ניסן. כך עולה מהנתונים שנמסרו ע"י הנהלת מוקד הישיבה של ארגון 'אחינו'.

מזה כשנה מפעיל ארגון 'אחינו' מוקד מיוחד המטפל בפניות של הורים ותלמידים בכל הקשור לשיבוץ תלמידים ובחורים בישיבות, כמו גם ליווי אישי של בחורים שמסיבות שונות לא התאקלמו בישיבה שבה הם לומדים. המוקד מטפל במקביל גם בתלמידים מקרב בתי הספר התורניים, הזוכים ליחס מיוחד ומותאם בקבלתם וקליטתם בישיבות הקדושות וגם בבחורים רגילים שמסיבות שונות נתקלו בקשיים בקבלה לישיבה, או כאמור בקליטה בישיבה בה הם לומדים.

ארגון אחינו הפועל למעלה  מעשור שנים בקרב צעירים מבתי ספר תורניים, קנה לעצמו שם של כבוד בעשייה בתחום מיוחד זה. הניסיון הרב אותו צברו פעילי הארגון בעבודת שטח מאומצת זוכה להערכה והערצה רבה בקרב ראשי הישיבות וצוותות החינוך בישיבות, זאת לאור מסירותם הרבה והתייחסותם המיוחדת באופן אישי לכל בעיה. הליווי האישי אותו מעניקים פעילי השטח של אחינו הוכיח את עצמו כיעיל ביותר עבור הבחורים המצפים לאוזן קשבת ולדמות תומכת במקרים שונים של התמודדויות מורכבות עבורם.

לאור ההצלחה הגדולה של הפעילות בקרב בחורים מבתי ספר תורניים ומערכת הקשרים העניפה שקשרו פעילי הארגון ולבקשת רבים, פתח הארגון את שערי מוקד הישיבה גם לבחורים מהישיבות הקדושות מכל גווני הקשת, לקבלת הסיוע והעזרה המקצועית של פעילי הארגון.

לקראת השבוע האחרון של בין הזמנים האחרון תגבר כאמור ארגון אחינו את מוקד הישיבה ביועצים נוספים שיענו לפניות הרבות שמטבע הדברים מגיעות לקראת הזמן החדש. פעילי אחינו נדהמו מכמות הפניות בפרט של בחורים טובים שביקשו תמיכה ועזרה, עצה ותושיה סביב מצוקות או התמודדויות במהלך לימודם בישיבה.

ראשי מוקד הישיבה מסכמים בסיפוק רב את שבוע הפעילות המואצת שהוא למעשה ראשיתו של זמן ארוך עבור הפעילים המתעתדים לבוא ולבקר וללוות באופן אישי את כל הבחורים שקיבלו סיוע ומענה באמצעות המוקד. מס' הטלפון של המוקד לרשות הציבור הוא 02-5609020 
יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד